Клуб „Аз обичам природата“

На 27.04 (събота) учениците от клуб „Аз обичам природата“ с ръководител г-жа Лидия Мицина посетиха природния музей в гр. София. Учениците с интерес изслушаха беседата за различните представители на фауната, както и любопитни факти свързани с тях. Докоснаха се до